DJ Stars

Realizace hudebních i uměleckých akcí na klíč, to není zdaleka vše! Posuďte sami: zajištění mediální podpory (tisk, televize, rádio, plakáty), ozvučení akcí (koncerty, divadla, výstavy), zprostředkování barmanských show, kvalitních DJ`s všech žánrů, tanečníky - tanečnice (go-go, topless), dámský i pánský strip, lesbien show, autoerotiku, live show. Dále zajišťujeme women párty, orientální a lidový tanec, španělské a cikánské tance, obsluhu nahoře bez, hostess, magic show, travesti show, swing. Rovněž zajišťujeme prodej, servis a pronájem aparatury, včetně kompletního proškolení vaší firmy ohledně zvuku a prezentace na data a videoprojektoru.

Nabídka Dámský Strip

DJ
Denisa

Deniska Přijemná a společenská 20 slečna vždy z úsměvem na tváři jsem pro všechno mám ráda pohodové lidičky nejsem žádná modelka ale jsem hezká :) tak snad vás potěším všemi směry.

Dohodou
DJ
Bara

Doprovod do společnosti ,Toples tanečnice,Strip Výška 179 cm Váha 60kg Tetování ano Piercing ano.Je mi 22 a jsem z Prahy.Ráda tě doprovodím do společnosti , pro zpestření ti mohu udělat na závěr soukromí strip.Ráda čtu,nakupuji a sportuji.

Dohodou
DJ
Terka

Obsluha nahoře Bez,Strip,Toples Tanec,Doprovod Pokud chcete fantastický doprovod třeba i se soukromím tancem,stripem a nebo obsluhou nahoře bez tak pánové můžete dát vědět. Je mi 22,baví mě nakupování ,sport a fitko.

Dohodou
DJ
Týna

Toples Tanečnice,Strip,Obsluha nahoře Bez,Spole Topless Tanečnice,Strip,Obsluha nahoře Bez,Společenský doprovod.Věk 21.Míry 80-60-90.Má ráda auta, chodí bruslit, cvičit. V létě se ráda opaluji na slunci. Praha

Dohodou
DJ
Monika

Obsluha nahoře Bez Obsluha nahoře bez+Strip+Doprovod do společnosti.Záleží jen na Vás co si vyberete.

Dohodou
DJ
pavlinka

ahojky jsem z prahy,a hledám, něco jako gogo tanečnice, tanečnice toples, a strip. delam to uz 2 roky.

800,-
DJ
Sally

GO-Go,Toples,Strip Go-Go tanec,Pole Dance,Topless,Tanec na tyči,Strip.Získala Miss strip ČR,Miss Nejreport.

2500,-
strana:  
12 3 4 5
úvod   |   dj's   |   služby   |   reference   |   fotogalerie   |   kontakt   |   mapa stránek   |   administrace

Copyright © 2002 - 2018 DJstars.cz PHP, Mysql & HTML Copyright © 2011 - 2018 Sparrow Soft & LuRy™

Naše agentura vám může nabídnout až 170 DJ's a 778 umělců, kapel, striptérů, striptérek a jiných služeb

Vybrané refernce
referencereferencereferencereferencereferencereferencereferencereferencereferencereferencereferencereferencereferencereferencereferencereferencereferencereferencereferencereferencereferencereferencereferencereferencereferencereferencereferencereferencereferencereference