DJ Stars

Realizace hudebních i uměleckých akcí na klíč, to není zdaleka vše! Posuďte sami: zajištění mediální podpory (tisk, televize, rádio, plakáty), ozvučení akcí (koncerty, divadla, výstavy), zprostředkování barmanských show, kvalitních DJ`s všech žánrů, tanečníky - tanečnice (go-go, topless), dámský i pánský strip, lesbien show, autoerotiku, live show. Dále zajišťujeme women párty, orientální a lidový tanec, španělské a cikánské tance, obsluhu nahoře bez, hostess, magic show, travesti show, swing. Rovněž zajišťujeme prodej, servis a pronájem aparatury, včetně kompletního proškolení vaší firmy ohledně zvuku a prezentace na data a videoprojektoru.

Nabídka Obsluha nahoře bez

DJ
Denisa

Deniska Přijemná a společenská 20 slečna vždy z úsměvem na tváři jsem pro všechno mám ráda pohodové lidičky nejsem žádná modelka ale jsem hezká :) tak snad vás potěším všemi směry.

Dohodou
DJ
Barbora

Doprovod do společnosti a obsluha nahoře bez studentka, 18 let, konicky - snowboarding, malba, herectvi, cestovani, psychologie, moda, obchod

Dohodou
DJ
Anděla

Doprovod do společnosti a na večery 28 let z Brna. Anglicky jazyk,castecne spanelsky,italsky,nemecky. Je domina ,rada tančí a miluje zvířata.komunikativni ,spolecenska, zabavna uprimna, na nic si nehraje ,zadna namyslena fiflena.

Dohodou
DJ
Lucy

Doprovod do společnosti,obsluha nahore a dole bez Lucy Prahy ,21 letá kterou baví focení,malování,nakupování,jízda na bruslích,procházky.Rada Vas doprovodí do vaseho soukromí. Muzete vyuzit obsluhy nahoře i dole bez !!!!

Dohodou
DJ
Katka

Doprovod do společnosti a na večery Katulka 22 letá z Velkého Meziříčí Vás ráda doprovodí do společnosti i na večerní pekelný hrátky v soukromí.Miluje hudbu,tanec,cestování , dobré jídlo a nesnáší nudu. 170 cm,váha 66 kg. Může přidat i obsluhu nahoře bez. Těší se na Vaše nabídky.

Dohodou
DJ
Terka

Obsluha nahoře Bez,Strip,Toples Tanec,Doprovod Pokud chcete fantastický doprovod třeba i se soukromím tancem,stripem a nebo obsluhou nahoře bez tak pánové můžete dát vědět. Je mi 22,baví mě nakupování ,sport a fitko.

Dohodou
DJ
Bára

Obsluha nahoře Bez Obsluha nahoře Bez.Prsa č.2

Dohodou
strana:  
12 3
úvod   |   dj's   |   služby   |   reference   |   fotogalerie   |   kontakt   |   mapa stránek   |   administrace

Copyright © 2002 - 2018 DJstars.cz PHP, Mysql & HTML Copyright © 2011 - 2018 Sparrow Soft & LuRy™

Naše agentura vám může nabídnout až 170 DJ's a 778 umělců, kapel, striptérů, striptérek a jiných služeb

Vybrané refernce
referencereferencereferencereferencereferencereferencereferencereferencereferencereferencereferencereferencereferencereferencereferencereferencereferencereferencereferencereferencereferencereferencereferencereferencereferencereferencereferencereferencereferencereference