DJ Stars

Realizace hudebních i uměleckých akcí na klíč, to není zdaleka vše! Posuďte sami: zajištění mediální podpory (tisk, televize, rádio, plakáty), ozvučení akcí (koncerty, divadla, výstavy), zprostředkování barmanských show, kvalitních DJ`s všech žánrů, tanečníky - tanečnice (go-go, topless), dámský i pánský strip, lesbien show, autoerotiku, live show. Dále zajišťujeme women párty, orientální a lidový tanec, španělské a cikánské tance, obsluhu nahoře bez, hostess, magic show, travesti show, swing. Rovněž zajišťujeme prodej, servis a pronájem aparatury, včetně kompletního proškolení vaší firmy ohledně zvuku a prezentace na data a videoprojektoru.

Nabídka Umělecké vystoupení

DJ
VYSTOUPENÍ s ARY, KAKADU a ŽAKY

VYSTOUPENÍ s ARY, KAKADU a ŽAKY Na vaši rodinnou, soukromou či firemní akci si můžete objednat vystoupení s ochočenými ary, kakadu, žaky a eklektem s možností focení.

Dohodou
DJ
Mimové a Chůdaři

Mimové a Chůdaři Krásní mimové, klaunové a chůdaři k pobavení. Pokud potřebujete vyplnit hluché místa ve vašem programu, nabízíme přesně co hledáte. Mimové se pohybují mezi publikem, rozesmějí a zpestří program a nenechají nudit jediného diváka. Pomáhají i dalším učinkujícím vyburcovat obří potlesk, tanec a zábavu.

Dohodou
DJ
Živé sochy

Živé sochy Vznešené ozdobení a zpestření různých akcí a programů. Sochy ozdobí každý koutek vaší akce, nebo se mohou volně pohybovat mezi diváky. Pro diváky vznikají nezapomenutelné úsměvné zážitky a krásné fotografie. Je možné si vybrat z naší nabídky, také vytvoříme nový kostým na přání.

Dohodou
DJ
BODYPAINTING SINELA

Mistryně České republiky v Bodyartu Bodypainting - Malba na nahé tělo foto4.jpg Bodypainting může probíhat přímo před diváky jako show, která utvoří část programu, hosté si sami mohou vyzkoušet svou dovednost a zapojit se. Je možné pomalovat hrudník topless modelek, například logem firmy, nebo vytvořit ,,živé sochy,, pro dokreslení atmosféry akce. K doplnění malby patří i vizáž a úprava vlasů. Modelky na vaši akci můžeme zajistit.

Dohodou
DJ
Jana Marešková

CABARETNÍ UMĚLECKÁ SHOW Nabízíme taneční cabaretní vystoupení na profesionální úrovni, s kostýmovou výbavou i rekvizitami, ohňová a light show - možnost přípravy jakýchkoli programů a show na míru, ceny dohodou

Dohodou
DJ
Tereza

Go Go Tanec+Hadí Tanec Pro Váš podnik nabízím Hadí tanec na baru s Go Go tancem a žonglováním.

Dohodou
DJ
Jair Jerochim

Zpevak. Model. Herec. Ridic. Spolecnot. zdravim jsem multifuxni Jair mluvim hebrejsky cesky anglicky bavim s lidma v party a podobne da se mnou mluvit uplne o vse hraju i na bubny zpivam hebrejsky. ( s diplomem) Modeluji. Hraju Moderator (s diploemem) Zpravodajsitvi a Kamderamen (s diplomem) dokonale kontakt s lidma, diplomat, bez konflikty

2500,-
strana:  
12 3 4 5 6 7 8 9
. . . . . .
14
úvod   |   dj's   |   služby   |   reference   |   fotogalerie   |   kontakt   |   mapa stránek   |   administrace

Copyright © 2002 - 2018 DJstars.cz PHP, Mysql & HTML Copyright © 2011 - 2018 Sparrow Soft & LuRy™

Naše agentura vám může nabídnout až 170 DJ's a 778 umělců, kapel, striptérů, striptérek a jiných služeb

Vybrané refernce
referencereferencereferencereferencereferencereferencereferencereferencereferencereferencereferencereferencereferencereferencereferencereferencereferencereferencereferencereferencereferencereferencereferencereferencereferencereferencereferencereferencereferencereference