DJ Stars

Chcete poznat naše DJ’s osobně? Každý je profík, každý má své kvality řadu zkušeností v oboru, ovšem ne každý musí nutně splňovat vaše požadavky a přání, jak by měla diskotéka či párty probíhat. A tak tu máme jeden velký seznam, v němž si určitě vyberete dle svého gusta i preferovaného žánru. Pokud se chcete blíže seznámit s tvorbou našich DJ’s, pak doporučujeme navštívit sekci DJ sety. Jste v časové tísni? Váš DJ Vás nechal ve "štychu"? Jsme schopni Vám ho zajistit i na poslední chvíli. Poznáte, jak hrajeme.

Nabídka DJ na svatbu s aparátem

DJ
Dj
Marco

Latino DJ Několik let jsem působil v Itálii...pokud máte zájem o Latinskoamerickou diskotéku jsem tady pro vás...taky v době největších hitů jsem chodil na diskotéky a začal s hraním - r.1983 takže Oldies a Latino je moje parketa :-) zahraju ale úplně vše - ideální pro večírky, soukr.akce, svatby..vím co lidi baví !!!

2000,-
DJ
Dj
Milan

DJ Milan DJ Milan: Nepatřím mezi nejmladší a nehraju zrovna nejdéle (něco přes rok) :-), přesto jsem ještě nikoho nezklamal :-) Zaměřuji se na svatby, dětské dny, disco a jiné menší akce. Působím zejména v J. Čechách. Hraji hlavně oldies a karaoke, možné jsou však i jiné žánry. Ceny lidové a přijatelné.

Dohodou
DJ
Dj
Hokki

DJ Hokki Taneční hudbě se věnuji krásných 20 let.Rozjedu párty ve stylu 80s,90s až po současnost.Ze současných stylů nejraději trance,electro house,dance,EDM.Potřebujete nabít energií vaší párty,svatbu,firemní večírek?Není problém....Vlastním zvukovou i světelnou aparaturu.

3000,-
DJ
Dj
Miroslav Zapletal

Dj Miky Dj s dlouholetou praxí a s nemalými zkušenostmi. Hraji veškeré žánry dle požadavku zákazníka či přání návštěvníků. Rád večer moderuji a snažím se burcovat lidi a bavit, protože když lidé vidí, že se baví Dj, baví se i oni a nestydí se. Bydlím v Šumperku a hraji v okolních diskotékách. Mám zkušennosti i s hraním na oslavách, svatbách či maturitních večírků.

3000,-
DJ
Dj
DJane Soncie

Mladá energie Mladá ale šikovná DJane s dvouletou zkušeností na podiích po celé republice. Okouzlí Vás svým šarmem a dostane do kolen podáním svých vystoupení. K preferovaným stylům této půvabné blondýnky patří EDM,DNB,dubstep a komerční taneční hudba.

Dohodou
DJ
Dj
DJ EXSILIO

Hudba pro všechny generace 10ti leté zkušeností na poli DJingu,od diskoték až po svatby a maturitní večírky. Z hudebních stylů jsem již okusil mnoho od electroswingu a world music až po rockotéty a oldies, avšak stále z mých oblíbených stylů,kde se cítím jako ryba ve vodě, převažuje electro,dance mainstream a dnb,zabývám se i vlastní tvorbou a tvorbou remixů, ale vetšinou se řídím náladou v sále. Zastávám filozofii že DJ sice není jukebox, ale musí mu záležet na tom, aby si lidé

3000,-
DJ
Dj
Martin Hovorka

DJ/moderátor Profesionální rozhlasový speaker (Evropa 2, Bonton, Expresrádio, Český Rozhlas) a DJ , který moderuje společenské, hudební a sportovní akce včetně firemních a narozeninových večírků nebo maturitních plesů. Je možné dohodnout i diskotéku zaměřenou na současnou pop-music, ale i 90s, 80s nebo CZ/SK.

4000,-
strana:  
12 3
úvod   |   dj's   |   služby   |   reference   |   fotogalerie   |   kontakt   |   mapa stránek   |   administrace

Copyright © 2002 - 2018 DJstars.cz PHP, Mysql & HTML Copyright © 2011 - 2018 Sparrow Soft & LuRy™

Naše agentura vám může nabídnout až 170 DJ's a 778 umělců, kapel, striptérů, striptérek a jiných služeb

Vybrané refernce
referencereferencereferencereferencereferencereferencereferencereferencereferencereferencereferencereferencereferencereferencereferencereferencereferencereferencereferencereferencereferencereferencereferencereferencereferencereferencereferencereferencereferencereference