DJ Stars

Chcete poznat naše DJ’s osobně? Každý je profík, každý má své kvality řadu zkušeností v oboru, ovšem ne každý musí nutně splňovat vaše požadavky a přání, jak by měla diskotéka či párty probíhat. A tak tu máme jeden velký seznam, v němž si určitě vyberete dle svého gusta i preferovaného žánru. Pokud se chcete blíže seznámit s tvorbou našich DJ’s, pak doporučujeme navštívit sekci DJ sety. Jste v časové tísni? Váš DJ Vás nechal ve "štychu"? Jsme schopni Vám ho zajistit i na poslední chvíli. Poznáte, jak hrajeme.

Nabídka Karaoke

DJ
Dj
Mirek Vobora

Profesionální Dj Profesionální Dj s 20 letou praxí.Zabývá se především Hity od 30 let po současnost, Československou diskotékou, Oldies diskotékou, Video diskotékou, Rockotékou, Dětskou diskotékou, Karaoke atd. Hraje na svatbách, firemních večírcích a klubech. Vlastní kvalitní světelnou a zvukovou aparaturu.

3500,-
DJ
Dj
Milan

DJ Milan DJ Milan: Nepatřím mezi nejmladší a nehraju zrovna nejdéle (něco přes rok) :-), přesto jsem ještě nikoho nezklamal :-) Zaměřuji se na svatby, dětské dny, disco a jiné menší akce. Působím zejména v J. Čechách. Hraji hlavně oldies a karaoke, možné jsou však i jiné žánry. Ceny lidové a přijatelné.

Dohodou
DJ
Dj
Andy K

Music Is Life:) Hi, my name is Andy K and I'm DJ! Hraju: -Progressive House -Electro House -Dancehall -House -Deep House -Tech House -Pop, Electro Pop, RnB

1500,-
DJ
Dj
DJane Soncie

Mladá energie Mladá ale šikovná DJane s dvouletou zkušeností na podiích po celé republice. Okouzlí Vás svým šarmem a dostane do kolen podáním svých vystoupení. K preferovaným stylům této půvabné blondýnky patří EDM,DNB,dubstep a komerční taneční hudba.

Dohodou
DJ
Dj
DJ EXSILIO

Hudba pro všechny generace 10ti leté zkušeností na poli DJingu,od diskoték až po svatby a maturitní večírky. Z hudebních stylů jsem již okusil mnoho od electroswingu a world music až po rockotéty a oldies, avšak stále z mých oblíbených stylů,kde se cítím jako ryba ve vodě, převažuje electro,dance mainstream a dnb,zabývám se i vlastní tvorbou a tvorbou remixů, ale vetšinou se řídím náladou v sále. Zastávám filozofii že DJ sice není jukebox, ale musí mu záležet na tom, aby si lidé

3000,-
DJ
Dj
Stanislav Feit

DJ Stanley Hraji od roku 1995, na zábavách, svatbách, firemních akcích a všude tam, kde je třeba diskžokeje. Vlastní aparatura, zvuk i světla.

Dohodou
DJ
Dj
Miroslav Hartych

DJ Hamry DJ Hamry začal hrát v roce 2000 kdy v plném proudu se konali diskopárty pod Šapito v podkrkonošské vesničce Rudník. Postupně hrál ve všech klubech v Krkonoších a pomalu a jistě začal cestovat po celé republice. Co se týká žánru specializuje se na taneční a klubovou scénu,ale nepohrdne odpočinkově ani 80-90 léta ,českoslovesnkou párty a rockotéky až po současnost ..... Má za sebou i mnoho kulturních,firemních akcí ,svatby atd.

2000,-
strana:  
12
úvod   |   dj's   |   služby   |   reference   |   fotogalerie   |   kontakt   |   mapa stránek   |   administrace

Copyright © 2002 - 2018 DJstars.cz PHP, Mysql & HTML Copyright © 2011 - 2018 Sparrow Soft & LuRy™

Naše agentura vám může nabídnout až 170 DJ's a 778 umělců, kapel, striptérů, striptérek a jiných služeb

Vybrané refernce
referencereferencereferencereferencereferencereferencereferencereferencereferencereferencereferencereferencereferencereferencereferencereferencereferencereferencereferencereferencereferencereferencereferencereferencereferencereferencereferencereferencereferencereference